Kurumsal

Doğruluk, dürüstlük, mesuliyet alma ve hürmet. Bunlar Oktagon'a kılavuzluk eden temel değerlerdir.

Hakkımızda

2016 yılında kurulan şirketimiz OKTAGON Savunma Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. olarak hassas işleme, optik tasarım ve imalat sektöründe güçlü ve başarılı bir hizmet sağlayıcısıdır. OKTAGON Savunma Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. askeri ve havacılık platformlarında kullanılan, geniş bir ürün yelpazesinin güvenilir üreticisidir.

Firmamız, üretim ortaklığı yaptığı alt yükleniciler ile beraber son teknoloji CNC tezgahlar ile, 5 Eksen simultane hassas işleme kapasitesine sahiptir. Firmamızın tüm mekanik tasarım ve imalatını kendi bünyesinde yapma imkanı vardır.

Değerlerimiz

Şirketimiz ilerleme ve büyüme göstermeye devam ettikçe, temel değerlerimize olan bağlılığımız sabit kalacaktır. Şirketin ekonomik açıdan istikrarlı ve ekolojik olarak sorumlu olmasına katkıda bulunma taahhüdümüz her zaman ana hedefimiz olmuştur.

Doğruluk, dürüstlük, mesuliyet alma ve hürmet . Bunlar Oktagon'a kılavuzluk eden temel değerlerdir.

Misyon

Oktagon Savunma; güvenlik ve savunma alanlarında mekanik ve elektronik ürün geliştirmeyi kendine hedef almış yüksek teknoloji firmasıdır. Ürünlerinin tasarımını tamamen kendisi yapan firmamız, sahip olduğu ürünleri ve kabiliyetlerini artırarak mekanik ve elektronik alanında lider olmayı hedeflemektedir.